Football Manager HandHeld 2012

Football Manager HandHeld 2012 (Android) 3.5.1

Menedżer piłkarski dla największych fanów

Zalety

  • Szalenie wciąga!
  • 12 licencjonowanych lig
  • Dobrze zaprojektowany interfejs
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Zbyt wysoka cena

Doskonały
9

Football Manager HandHeld 2012 to typowy piłkarski menedżer przeznaczony dla smartfonów z systemem Android. Niestety, nie jest tak rozbudowany jak podobne gry znane z pecetów, ale i tak sprawia ogromną frajdę. Jeśli masz ochotę być polskim Alexem Fergusonem - zaryzykuj i kup grę!

W Football Manager HandHeld 2012 możesz zostać trenerem jednej z 12 licencjonowanych lig, chociaż niestety nie ma pośród nich tej polskiej. Przejmując kontrolę nad drużyną będziesz za nią całkowicie odpowiedzialny. Począwszy od transferów, treningów, taktyki, finansów, a na samopoczuciu piłkarzy skończywszy - wszystko to będzie na Twoich barkach!

Football Manager HandHeld 2012 obsługuje się zadziwiająco dobrze. Gra po przeniesieniu na ekrany dotykowe wcale nie odstrasza skomplikowanym, czy mało intuicyjnym sterowaniem. Opcje nie są ukryte zbyt głęboko, a najważniejsze dostępne są w zasięgu co najwyżej kilku tapnięć.

Liczba klubów z licencjami nie zachwyca, ale na pewno jest satysfakcjonująca. Składy są aktualne na ile to oczywiście możliwe. Profile graczy są dosyć rozbudowane i oprócz tabeli umiejętności znajdują się w nich informacje dotyczące kontraktu, statystyk, samopoczucia, predyspozycji do gry na wszystkich pozycjach czy ewentualnych karach.

Ustawianie drużyny przed meczem jest dosyć łatwe, chociaż nauczenie się obsługi za pomocą ekranu dotykowego może trochę potrwać. Niestety, opcje taktyczne są dosyć ubogie i chyba trudno nimi wpłynąć na losy meczu. Trzeba jednak pamiętać, że sama taktyka nie wygrywa meczu.

Football Manager HandHeld 2012 to bardzo udana produkcja, przypominająca najlepsze lata pecetowego Championship Managera. Mimo kilku drobnych braków, to chyba najlepszy piłkarski menedżer dostępny na Android. Jeśli szukasz dobrej gry tego typu, to Football Manager HandHeld 2012 jest świetnym wyborem.

Football Manager HandHeld 2012

Download

Football Manager HandHeld 2012 (Android) 3.5.1

Opinie użytkowników o Football Manager HandHeld 2012